Ansatte

Young Woman with Grey Sweater

Bengt Ivar Edland

Daglig leder

930 73 327  I  bengt.ivar@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Frank Bergum

Lederstøtte 

988 81 736  |  frank@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Rune Kristiansen

Fag- og nestleder

970 08 845  |  rune@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Kristin Røyseng

Veileder VTA

952 27 529  |  kristin@ats-gt.no

guro.jpg

Teamansvarlig - Veileder VTA og AFT

957 93 345 |  guro@ats-gt.no

Guro Enger

Woman with Long Hair

Hege Johansen

952 15 844   |  hege@ats-gt.no

Woman with Long Hair

Anne Lene Rossow

Arbeidsveileder

907 50 739  |  anne.lene@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Bente Pedersen

Arbeidsveileder

952 15 463  |  bente@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Anita Barlund

Arbeidsveileder

414 67 718  |  anita@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Jim Sølna

Arbeidsveileder

954 32 194  |  jim@ats-gt.no

Image by Hybrid

Ole Bakkerud

Teamansvarlig Arbeidsveileder

959 69 212  |  ole@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Mari Anne Jensen

Arbeidsveileder

950 81 442  |  mari.anne@ats-gt.no

Kontakt oss

Damsletta 4, 2827 Hunndalen

Benytt kontaktskjema eller ring direkte til den du ønsker å snakke med

Woman with Long Hair

Karin Linjord

Arbeidsveileder

952 31 532  |  karin@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Anette Sandlie

Arbeidsveileder

950 58 645 |  anette@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Frank Henning Fossnes

Arbeidsveileder

404 17 151  | frank.h@ats-gt.no

 
til hjemmeside.jpg

Jan Robin Furuseth Lereng

Veileder AFT

404 17 152  |  jan.robin@ats-gt.no

sprut

Line Alexie Bakken

 Veileder AFT

411 08 551  |  line@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Tonje Wang

Veileder AFT

90813099  |  tonje@ats-gt.no

Meldingen din er sendt.

Forretningskvinne går i gangen

Maria Sandstø Kjøll

Teamansvarlig veileder VTA

90960974  |  maria@ats-gt.no

Painter at Work

Sigurd Evensen

Veileder VTA/ KAT

480 08 720|  sigurd@ats-gt.no