Ansatte

Hege Johansen

Daglig leder

952 15 844   |  hege@ats-gt.no

Frank Bergum

Drift og produksjonsleder

988 81 736  |  frank@ats-gt.no

Rune Kristiansen

Fagleder

414 19 518  |  rune@ats-gt.no

Harald Jøranli

Veileder VTA

Kristin Røyseng

Veileder VTA

952 27 529  |  kristin@ats-gt.no

Teamansvarlig - Veileder VTA og AFT

948 19 228 |  guro@ats-gt.no

Guro Enger

Anne Lene Rossow

Arbeidsveileder

907 50 739  |  anne.lene@ats-gt.no

Bente Pedersen

Arbeidsveileder

952 15 463  |  bente@ats-gt.no

Anita Barlund

Arbeidsveileder

414 67 718  |  anita@ats-gt.no

Jim Sølna

Arbeidsveileder

954 32 194  |  jim@ats-gt.no

Mari Anne Jensen

Arbeidsveileder

950 81 442  |  mari.anne@ats-gt.no

Kontakt oss

Damsletta 4, 2827 Hunndalen

Benytt kontaktskjema eller ring

61 13 57 70

Karin Linjord

Arbeidsveileder

952 31 532  |  karin@ats-gt.no

Anette Sandlie

Arbeidsveileder

950 58 645 |  anette@ats-gt.no

Frank Henning Fossnes

Arbeidsveileder

404 17 151  | frank.h@ats-gt.no

 

Jan Robin Furuseth Lereng

Veileder AFT

404 17 152  |  jan.robin@ats-gt.no

Magnar Sætre

Markedsansvarlig - Veileder

900 27 415  |  magnar@ats-gt.no

Tonje Wang

Veileder AFT

948 23 073  |  tonje@ats-gt.no

ATS, Damsletta 4, 2827 Hunndalen   |      |   61 13 57 70

©2018 ATS. UTVIKLET AV FROSTROYK.COM