Ansatte

Young Woman with Grey Sweater

Bengt Ivar Edland

Daglig leder

930 73 327  I  bengt.ivar@ats-gt.no

IMG_4912 (2).JPG

Åse Bjorbækmo

HR- leder

405 52 695 |  aase@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Rune Kristiansen

Fag- og nestleder

970 08 845  |  rune@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Kristin Røyseng

Veileder VTA

952 27 529  |  kristin@ats-gt.no

guro.jpg

 Veileder AFT

957 93 345 |  guro@ats-gt.no

Guro Enger

Woman with Long Hair

Hege Johansen

952 15 844   |  hege@ats-gt.no

til hjemmeside.jpg

Jan Robin Furuseth Lereng

Veileder VTA

404 17 152  |  jan.robin@ats-gt.no

Line (2).png

Line Alexie Bakken

 Veileder AFT

411 08 551  |  line@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Tonje Wang

Veileder AFT

90813099  |  tonje@ats-gt.no

Woman with Long Hair

Anne Lene Rossow

Arbeidsveileder

907 50 739  |  anne.lene@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Bente Pedersen

Arbeidsveileder

952 15 463  |  bente@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Anita Barlund

Arbeidsveileder

414 67 718  |  anita@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Jim Sølna

Arbeidsveileder

954 32 194  |  jim@ats-gt.no

IMG_4897 (2).JPG

Ole Bakkerud

Veileder med tilleggsansvar

959 69 212  |  ole@ats-gt.no

IMG_4903 (3).JPG

Mari Anne Jensen

Arbeidsveileder

950 81 442  |  mari.anne@ats-gt.no

Kontakt oss

Damsletta 4, 2827 Hunndalen

Benytt kontaktskjema eller ring direkte til den du ønsker å snakke med

Woman with Long Hair

Karin Linjord

Arbeidsveileder

952 31 532  |  karin@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Anette Sandlie

Arbeidsveileder

950 58 645 |  anette@ats-gt.no

Man with Wooden Background

Frank Henning Fossnes

Arbeidsveileder

404 17 151  | frank.h@ats-gt.no

 

Meldingen din er sendt.

IMG_4933 (2).JPG

Dina Horacsek Westrum

IMG_4937 (2).JPG

Sigurd Evensen

Veileder med tilleggsansvar

90960974  |  dina@ats-gt.no

Veileder VTA/ KAT

480 08 720|  sigurd@ats-gt.no

IMG_4895 (2).JPG

Ida Bjørnstad Bakke

Veileder VTA/ KAT 

476 10 056  |  ida@ats-gt.no

Young Woman with Grey Sweater

Frank Bergum

Veileder VTA/ KAT 

988 81 736  |  frank@ats-gt.no

IMG_4919 (2).JPG

Mia Schjerve Giæver

Veileder AFT

97735089  |  mia@ats-gt.no

IMG_4915 (2).JPG

Ina Viberg Helgesson

Veileder AFT

41478298  |  ina@ats-gt.no